O NÁS
POPIS AREÁLU
CENY
TERMÍNY
FOTOGALERIE
OKOLÍ, TIPY
KONTAKT

 
PSÍ TÁBOR JEVIŠOVICE
DOVOLENÁ (NEJEN) SE PSY
 
  POPIS AREÁLU
 
 
Náš malý kemp "ZA CHMELENCEM" se nachází na severozápadním okraji obce Jevišovice, pár desítek metrů od Jevišovické přehrady. K dispozici pro návštěvníky i z řad kynologů je cca 1,5 hektaru travnatého oploceného pozemku.

Ubytování je možné v chatkách (devět chatek s kapacitou cca 34 míst), vlastních stanech, případně karavanech. Do chatek je zavedena elektřina, přesto doporučujeme mít vlastní baterku pro pohyb po areálu, nutný je vlastní spacák.

V areálu nedaleko chatek je k dispozici větší chata, v níž je společenská místnost, zařízená kuchyňka (nádoby na vaření, talíře, příbory, hrnky, sklenice) s plynovým sporákem a ledničkami. Nachází se zde také WC a sprchy. U chaty je také venkovní posezení s možností rozdělání ohně a případného opékání či grilování.

Na pozemku je také prostor k různým hrám, včetně cvičiště pro psy se základními překážkami. Psy je možno umístit do osmi větších kotců, nebo na vlastní úvazy u chatek.

Tento areál, který je celý oplocený, skýtá možnosti pro setkání a vyžití skupinám osob společných zájmů hledajících určitou "intimitu" prostředí za velmi přijatelné ceny.